KONST / Litografier / Litografi 15054370

nr 1505 4370

Litografi

Alexander II, Huldberg, Stockholm, Kolorerad, yttermått inklusive ram: 39x46 cm. Ej signerad

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 november 2022
kl 20:35:44